Scroll to bottom for awards sheet.
                      2008 RUNNING THE CREEK
PLACE NAME                SEX AGE CITY            ST TIME    PACE
===== =================== === =================== == ======= =====
    1 MATT HOPPER         M   27                  SC   16:47  5:24
    2 MICHAEL SEEKINGS    M   48                  SC   17:37  5:40
    3 JOEY SIPE           M   30                  SC   18:21  5:54
    4 RICK CARTER         M   53                  SC   18:24  5:55
    5 GERALD BROOKS       M   23                  SC   18:45  6:02
    6 JACK BUCHANAN       M   40                  SC   18:56  6:05
    7 ANDY MCCLEAF        M   46                  SC   19:22  6:14
    8 KIE AGEE JR         M   38                  SC   19:54  6:24
    9 JUSTIN LAW          M   36                  SC   20:38  6:38
   10 BARRY SCHNEIDERMAN  M   55                  SC   20:45  6:41
   11 TIOMOTHY BRANAM     M   42                  SC   20:49  6:42
   12 MICHAEL LAURENDI    M   50                  SC   20:58  6:45
   13 ROBERT HAUCK        M   36                  SC   21:22  6:52
   14 EDWARD FITZGERALD   M   41                  SC   22:06  7:07
   15 STACY MARK          F   27                  SC   22:23  7:12
   16 KENNY HOFFA         M   43                  SC   22:25  7:13
   17 CHERI BROWN         F   36                  SC   22:31  7:15
   18 PAUL BROWN          M   59                  SC   22:36  7:16
   19 STEVE SABBACK       M   48                  SC   23:01  7:24
   20 BRIC WALL           M   35                  SC   23:07  7:26
   21 DENA PIECUCH        F   27                  SC   23:08  7:27
   22 DANIEL RILEY        M   32                  SC   23:53  7:41
   23 JIM ALST            M   58                  SC   24:22  7:50
   24 THOMAS PROVOST      M   46                  SC   24:51  8:00
   25 JENNIFER SMOCK      F   40                  SC   24:55  8:01
   26 CHARLES TRUESDALE   M                       SC   25:11  8:06
   27 MONICA MUMME        F   45                  SC   25:36  8:14
   28 DAN CHRISTOPHER     M   56                  SC   25:37  8:14
   29 NICHOLAS BRANAM     M   16                  SC   25:43  8:16
   30 SARAH DUFF          F   20                  SC   26:05  8:23
   31 HAL DUFF            M   46                  SC   26:05  8:23
   32 KATIE CUTIE         F   43                  SC   26:42  8:35
   33 TOM YORK            M   57                  SC   26:44  8:36
   34 JOSEPH BORDIUK      M   15                  SC   26:51  8:38
   35 TIMOTHY CLARK       M   47                  SC   27:22  8:48
   36 KELLEY HOPPER       F   27                  SC   27:32  8:51
   37 SHANNON WILLIAMS    F   25                  SC   27:45  8:56
   38 UNREG RUNNER                                SC   28:34  9:11
   39 MARC KNIGHT         M   31                  SC   28:46  9:15
   40 KYLE ENSIGN         M   25                  SC   29:07  9:22
   41 TIM STANENT         M   51                  SC   29:18  9:26
   42 WILLIS SANDERS      M   58                  SC   30:27  9:48
   43 LAURA KNIGHT        F   30                  SC   32:26 10:26
   44 MARY ALICE TRUESDAL F   61                  SC   35:14 11:20
   45 TERRY BROCK         F   51                  SC   35:53 11:33
   46 LORI WIEGEL         F   47                  SC   42:55 13:48
   47 ELIZABETH HUGHES    F   53                  SC   43:00 13:50
   48 RUSSELL CRAFT       M   66                  SC   44:49 14:25
   49 LIZ ARNOLD          F   56                  SC   44:51 14:26
   50 KAREN PROVOST       F   25                  SC   44:58 14:28
   51 PEGGY SABBACK       F   47                  SC   44:59 14:28
   52 JODI GANEY          F   33                  SC   49:25 15:54
   53 PAULA BOYETTE       F   56                  SC   49:26 15:54
   54 LEAH RILEY          F   34                  SC   52:15 16:48
   55 NOAH RILEY          F                       SC   55:12 17:45


                      

                   ********** AWARDS LIST **************

               ********** FEMALE OVERALL RESULTS ***********
    1 STACY MARK                          SC   22:23
    2 CHERI BROWN                         SC   22:31
    3 DENA PIECUCH                        SC   23:08
                ********** MALE OVERALL RESULTS ***********
    1 MATT HOPPER                         SC   16:47
    2 MICHAEL SEEKINGS                    SC   17:37
    3 JOEY SIPE                           SC   18:21
                        FEMALE AGE GROUP:  Under 25
    1    30 SARAH DUFF                             SC   26:05
    2    55 NOAH RILEY                             SC   55:12 
                         MALE AGE GROUP:  Under 25
    1     5 GERALD BROOKS                          SC   18:45
    2    29 NICHOLAS BRANAM                        SC   25:43
                        FEMALE AGE GROUP:  25 - 44
    1    25 JENNIFER SMOCK                         SC   24:55
    2    32 KATIE CUTIE                            SC   26:42
                         MALE AGE GROUP:  25 - 44
    1     6 JACK BUCHANAN                          SC   18:56
    2     8 KIE AGEE JR                            SC   19:54
                        FEMALE AGE GROUP:  45 - 99
    1    27 MONICA MUMME                           SC   25:36
    2    44 MARY ALICE TRUESDAL                    SC   35:14
                         MALE AGE GROUP:  45 - 99
    1     4 RICK CARTER                            SC   18:24
    2     7 ANDY MCCLEAF                           SC   19:22