2004 IOP BEACH RUN 4 MILES
Full results; awards listed at end
PLACE NAME                SEX AGE CITY            ST TIME    PACE
===== =================== === =================== == ======= =====
    1 HUNTER WILLIS       M   18 MT PLEASANT      SC   24:00  6:00
    2 DAVID QUICK         M   40 MT PLEASANT      SC   24:02  6:01
    3 HUEY INMAN          M   43 MT PLEASANT      SC   24:15  6:04
    4 KEENAN MILLER       M   17 SUMMERVILLE      SC   24:20  6:05
    5 DAVID ROGERS        M   32 CAHRLSTON        SC   26:11  6:33
    6 JOSEPH LAURENDI     M   15 SUMMERVILLE      SC   26:31  6:38
    7 LAYTON GWINN        M   41 HOPKINS          SC   26:48  6:42
    8 DOUG LAKE           M   28 CAHRLESTON       SC   26:58  6:45
    9 CESAR GAMEZ         M   44 MT PLEASANT      SC   27:03  6:46
   10 CRAIG LEACH         M   33 MT PLEASANT      SC   27:12  6:48
   11 MEREDITH NELSON     F   36 SULLIVANS IS     SC   27:13  6:48
   12 RICK KING           M   50 ANDERSON         SC   27:16  6:49
   13 DAN CLAPPER         M   51 N CAHRELSTON     SC   27:27  6:52
   14 MARK NELSON         M   39 DANIEL IS        SC   27:33  6:53
   15 LARRY TURISK        M   41 GOOSE CRK        SC   27:59  7:00
   16 STEVE HART          M   52 N MYRTLE BCH     SC   28:09  7:02
   17 GREG WALKER         M   44 HENDERSONVILLE   NC   28:56  7:14
   18 WILL KREBS          M   21 GREENSBORO       NC   29:02  7:16
   19 FRANK THOMPSON      M   39 CHARLOTTE        NC   29:08  7:17
   20 JUSTIN WARD         M   31 MT PLEASANT      SC   29:14  7:19
   21 MARK GREENWAY       M   50 ANDERSON         SC   29:22  7:21
   22 TURNER KREBS        M   19 GREENSBORO       NC   29:36  7:24
   23 GARY ZINK           M   34 MONCKS CRNR      SC   29:43  7:26
   24 ROBERT SHARRATT     M   46 DERBY            UK   29:47  7:27
   25 LYNNE TAKAC         F   40 MATTHEWS         NC   30:01  7:30
   26 MICHAEL LAURENDI    M   46 SUMMERVILLE      SC   30:09  7:32
   27 WALT JABLOWSKI      M   38 MT PLEASANT      SC   30:22  7:36
   28 JOHN KORMAN         M   20 GREER            SC   30:32  7:38
   29 PAUL WOOD           M   36 MT PLEASANT      SC   30:36  7:39
   30 DAN DOYLE           M   25 SUMMERVILLE      SC   30:49  7:42
   31 MARK ROBERTS        M   45 ANDERSON         SC   31:00  7:45
   32 MATTHEW FINKENBINDE M   19 MT PLEASANT      SC   31:04  7:46
   33 BRAD LEWIS          M   49 ISLE OF PLAMNS   SC   31:15  7:49
   34 ETHAN RUCKEL        M   11 MT PLEASANT      SC   31:18  7:50
   35 MATT DOOLEY         M   12 MT PLEASANT      SC   31:22  7:51
   36 TIM WALDRON         M   29 MT PLEASANT      SC   31:23  7:51
   37 JOHN BRIDE          M   37 MT PLEASANT      SC   31:25  7:51
   38 KWENNETH TERRELL    M   43 GOOSE CRK        SC   31:31  7:53
   39 PAUL BROWN          M   55 GOOSE CRK        SC   31:35  7:54
   40 DAVID GUILD         M   33 MT PLEASANT      SC   31:44  7:56
   41 MICHAEL STEVEN BATA M   22 STEPHENVILLE     OH   31:54  7:59
   42 NANCY BRIDE         F   33 MT PLEASANT      SC   31:56  7:59
   43 GENE BECKMAN        M   47 MT PLEASANT      SC   31:59  8:00
   44 MARK LEOPARD        M   45 SUMMERVILLE      SC   32:26  8:07
   45 ANNE PARKER         F   44 SULLIVANS IS     SC   32:28  8:07
   46 LARS LANDEN         M   37 MT PLEASANT      SC   32:31  8:08
   47 ROBERT LENTZ        M   35 PARSIPPANY       NJ   32:34  8:09
   48 CHLOE LANSDALE      F   11 BETHESDA         MD   32:43  8:11
   49 JENNIFER BRYSON     F   21 FORT PAYNE       AL   32:46  8:12
   50 WILLIAM BOULTER     M   74 CHARLESTON       SC   32:54  8:14
   51 SCOTT PARKER        M   46 SULLIVAN SI      SC   32:59  8:15
   52 PHIL DILLON         M   50 ISLE OF PALMS    SC   33:03  8:16
   53 JIM EDWARDS         M   54 ISLE OF PALMS    SC   33:06  8:17
   54 JEN WALDRON         F   36 ROSLINDALE       SC   33:10  8:18
   55 KAYE SMITH          F   41 IOP              SC   33:15  8:19
   56 MICHAEL TROY        M   15 CHARLOTTE        NC   33:20  8:20
   57 LAURA RADLEY        F   35 CHARLESTON       SC   33:21  8:20
   58 LYNNE LEROY         F   45 GOOSE CRK        SC   33:29  8:22
   59 MARANDA DREW        F   22 CAHRELSTON       SC   33:30  8:23
   60 PETE HASBORCK       M   45 ATLANTA          GA   33:35  8:24
   61 KELLY MAW           F   12 RALEIGH          NC   33:36  8:24
   62 DAVID MAW           M   44 RALEIGH          NC   33:49  8:27
   63 MICHAEL EDDY        M   57 ISLE OF PALMS    SC   33:54  8:29
   64 TERRY PETERSON      M   47 MT P             SC   33:58  8:30
   65 CLYDE MIZZELL       M   68 CAHRLESTON       SC   34:07  8:32
   66 JOE CLARK           M   54 SAUGATUCK        MI   34:13  8:33
   67 HANNAH WOODRING     F   12 ANDERSON         SC   34:15  8:34
   68 CAROL ANN WATSON    F   47 DERBY            UK   34:21  8:35
   69 PAUL PERALTA        M   47 SOUTH BEND       IN   34:43  8:41
   70 JIM TROY            M   47 CHARLOTTEN       NC   34:44  8:41
   71 CINDY KEYS          F   40 MIAMISBURG       OH   34:45  8:41
   72 JEFF KEYS           M   46 MIAMISBURG       OH   34:47  8:42
   73 LORI POPE           F   47 CAHRLESTON       SC   34:51  8:43
   74 MIEK KELLY          M   49 MT PLEASANT      SC   35:10  8:48
   75 CHRISTOPHER DAVIS   M   46 FLORENCE         NY   35:15  8:49
   76 EDDIE STROMAN       M   53 MCCLELLANVILLE   SC   35:17  8:49
   77 ENLUSH NAGY         F   27 CAHRLESTON       SC   35:27  8:52
   78 HARRY PEEPLES       M   61 SUMMERVILLE      SC   35:31  8:53
   79 ADAM BRENNER        M   24 GADNER           KS   35:44  8:56
   80 CARMEN DOOLEY       F   38 MT PLEASANT      SC   35:51  8:58
   81 RUTH UHLMANN        F   57 MT PLEASANT      SC   35:55  8:59
   82 ROB LEHMAN          M   61 MT PLEASANT      SC   35:57  8:59
   83 CHARMAINE WILLINGHA F   38 MT PLEASANT      SC   35:58  9:00
   84 COBY MOZINGO        F   40 MT PLEASANT      SC   35:59  9:00
   85 ERIN PRUITT         F   37 MT PLEASANT      SC   36:00  9:00
   86 BILL KREBS          M   51 GREENSBORO       NC   36:13  9:03
   87 LYN LANSDALE        F   48 BETHESDA         MD   36:32  9:08
   88 ASHELY KAISER       F   20 SENECA           SC   36:42  9:11
   89 GREG WHALEY         M   37 WILMINGTON       NC   36:44  9:11
   90 ART ZIMMERMAN       M   58 MT PLEASANT      SC   36:45  9:11
   91 JEFF WHALEY         M   39 GSO              NC   36:46  9:12
   92 PAGE LANSDALE       M   46 BETHESDA         MD   36:50  9:13
   93 JACK BUCHANAN       M   36 MT PLEASANT      SC   36:56  9:14
   94 TESS MILLER         F   12 SUMMERVILLE      SC   36:57  9:14
   95 GEORGE MILLER       M   48 SUMMERVILLE      SC   36:58  9:15
   96 MALEIA LAKE         F   28 CAHRELSTON       SC   37:03  9:16
   97 MINDY BRENNER       F   24 GARDNER          KS   37:03  9:16
   98 JAY MILLER          M   62 HENDERSONVILLE   SC   37:05  9:16
   99 BRITTNEY GUERRY     F   21 CHARLESTON       SC   37:10  9:18
  100 GENNY KING          F   43 ANDERSON         SC   37:21  9:20
  101 TIM BRANAN          M   38 SUMMERVILLE      SC   37:22  9:21
  102 LACEY LANGFORD      F   26 SUMMERVILLE      SC   37:29  9:22
  103 KEITH LANGFORD      M   30 SUMMERVILLE      SC   37:29  9:22
  104 JOAN MULVIHILL      F   59 CHARLESTON       SC   37:34  9:24
  105 TERRY RHONE         M   39 N CAHRLESTON     SC   37:37  9:24
  106 VIKI FOX            F   43 SULLIVANS IS     SC   37:49  9:27
  107 LISA CROW           F   42 SULLIVANS IS     SC   38:19  9:35
  108 BRYAN BYRNSIDE      M   28 BOSTON           MA   38:24  9:36
  109 MARY PAIGE TUCKER   F    ATLANTA            GA   38:40  9:40
  110 KEITH FANTIER       M   35 CHARLOTTE        NC   38:41  9:40
  111 TOM YORK            M   52 roundo           SC   38:43  9:41
  112 LIZ PERALTA         F   47 SOUTH BEND       IN   38:45  9:41
  113 MELISSA DAVIS       F   41 FLORENCE         NY   38:56  9:44
  114 MELISSA LADD        F   27 CHARLESTON       SC   38:57  9:44
  115 SUSAN SEGUI         F   34 MT PLEASANT      SC   38:58  9:45
  116 KATIE PERALTA       F   16 SOUTH BEND       IN   39:04  9:46
  117 JUDY GILMAN         F   55 MCCLELLANVILLE   SC   39:08  9:47
  118 DANIEL MARCHANT     M   37 LADSON           SC   39:09  9:47
  119 KATIE CUTIE         F   39 ROUND O          SC   39:11  9:48
  120 BRANDON WOOD        M   09 MT PLEASANT      SC   39:16  9:49
  121 SHARIO ELLIS        F   26 LADSON           SC   39:18  9:50
  122 JEREMY PARRIS       M   27 CAHRELSTON       SC   39:24  9:51
  123 CORINNE POGUE       F   24 SUMMERVILLE      SC   39:27  9:52
  124 JOHN FANNING        M   37 MT PLEASANT      SC   39:37  9:54
  125 JENNIFER MOEGGENBER F   25 CHARLESTON       SC   39:40  9:55
  126 FRANZISKA SCHIRMER  F   24 CAHRELSTON       SC   39:40  9:55
  127 MARIE LOUISE RAMSDA F   34 SULLIVANS IS     SC   39:41  9:55
  128 BRIDGET BETTELLI    F   23 ISLE OF PALMS    SC   39:45  9:56
  129 ERIC RUCKEL         M   39 MT PLEASANT      SC   39:46  9:57
  130 PEGGY KLIMECKI      F   43 MT P             SC   39:47  9:57
  131 MIKE FARIS          M   54 ROCK HILL        SC   39:52  9:58
  132 SUE CASEY           F   26 CHARLESTON       SC   40:23 10:06
  133 APRIL TURNER        F   36 ISLE OF PALMS    SC   40:27 10:07
  134 ANGIE KLICK         F   28 CAHRLESTON       SC   40:58 10:15
  135 ANNE-MARIE CAMPBELL F   30 SOMERVILLE       NJ   41:27 10:22
  136 KERRY KLIMECKI      F   13 MT P             SC   42:01 10:30
  137 TARA CLARK          F   24 HANAHAN          SC   42:16 10:34
  138 BARBARA OGRADY      F   41 GOOSE CRK        SC   42:17 10:34
  139 KISSY GILLAM        F   36 CAHRELSTON       SC   42:57 10:44
  140 JOEY GILLAM         M   35 CHARLESTON       SC   42:58 10:45
  141 KATHY HELLER        F   48 ATLANTA          GA   43:29 10:52
  142 KATRINA WENZL       F   23 MT PLEASANT      SC   43:31 10:53
  143 J WALKER SMITH      M   48 ISLE OF PALMS    SC   43:49 10:57
  144 MIMI HUNT           F   44 SENECA           SC   43:54 10:59
  145 SHERRIL BEAN        F   50 CAHRLESTON       SC   44:09 11:02
  146 CHRISTEN HALL       F   45 MT PLEASANT      SC   44:29 11:07
  147 RICH GASRALLA       M   52 ISLE OF PALMS    SC   44:48 11:12
  148 JASON WINGARD       M   24 MONCKS CRNR      SC   45:45 11:26
  149 AMADNA BRADLEY      F   20 BONNEAU          SC   46:19 11:35
  150 JOSH MORRISETTE     M   14 MT PLEASANT      SC   47:37 11:54
  151 CHERYL MORRISETTE   F   50 MT PLEASANT      SC   47:38 11:55
  152 MATTHEW MORRISETTE  M   17 MT PELASANT      SC   47:41 11:55
  153 JOSEPH HAVLIK       M   16 MARIETTA         GA   47:46 11:57
  154 DAVID ALLBACH       M   55 ENKA             NC   49:00 12:15
  155 CHARLES HALLER      M   72 ASHEVILLE        NC   49:07 12:17
  156 RON TAKAL           M   40 MATTHEWS         NC   49:08 12:17
  157 LEAH FOWLER         F   31 MT PLEASANT      SC   49:23 12:21
  158 GREG MARETT         M   34 MT PLEASANT      SC   49:23 12:21
  159 WOODY SONS          M   41 MT PLEASANT      SC   49:34 12:24
  160 DEANNA RICHARD      F   50 CHARLESTON       SC   49:58 12:30
  161 DONNA LEA BROWN     F   68 CAHRLESTON       SC   50:12 12:33
  162 GRETCHEN BUCHANAN   F   34 MT PLEASANT      SC   50:16 12:34
  163 AARON JENKINS       M   10 MCCLELLANVILLE   SC   50:27 12:37
  164 GABE STROMAN        M   09 MCCLELLANVILLE   SC   50:27 12:37
  165 DEBBIE STRABLE      F   44 ISLE OF PALMS    SC   50:40 12:40
  166 SCOTT MAW           M   08 RALEIGH          NC   50:59 12:45
  167 ROSEMARIE CIRESI    F   57 ISLE OF PALMS    SC   51:23 12:51
  168 EVAN THOMPSON       M   11 AWENDAW          SC   51:26 12:52
  169 STEPHANIE SONS      F   46 MT PLEASANT      SC   51:32 12:53
  170 SCOTT STOKLEY       M   44 MT P             SC   52:02 13:01
  171 ADAM AUSINT         M   10 MONCKS CRNR      SC   52:12 13:03
  172 ULRIKA NYSTROM      F   35 MT PLEASANT      SC   52:18 13:05
  173 STEPAHNIE MAW       F   46 RALEIGH          NC   52:25 13:06
  174 SHARIE BRICK        F   53 LONGS            SC   52:44 13:11
  175 SCOTT FITKIN        M   58 CHARLESTON       SC   52:46 13:12
  176 CLIF EDWARDS        M   11 ISLE OF PALMS    SC   56:05 14:01
  177 CATHERINE MCGINN    F   43 MT P             SC   57:08 14:17
  178 DIANE TROY          F   48 CHARLOTTE        NC   57:25 14:21
  179 WESLYN SMITH        F   26 MT PLEASANT      SC   57:29 14:22
  180 WHITNEY HOUCK       F   25 MT PLEASANT      SC   57:30 14:23
  181 KAY FITKIN          F   58 CHARLESTON       SC   57:32 14:23
  182 BOB WHALEY          M   67 SPARTANBURG      SC   58:33 14:38
  183 CARLY EDWARDS       F   06 ISLE OF PALMS    SC   59:02 14:46
  184 EVE SPRATT          F   47 ISLE OF PALMS    SC   59:02 14:46
  185 CHANDLER HOLCOMBE   F   11 ROME             GA   59:06 14:47
  186 LESLEY FANNING      F   35 MT PLEASANT      SC   59:07 14:47
  187 BLAIR HOLCOMBE      F   09 ROME             SC 1:00:14 15:04
  188 ROBERT HOLCOMBE     M   46 ROME             GA 1:02:29 15:37
  189 WILLIAM JENNETTE    M   07 FAIR PLAY        SC 1:02:30 15:38
  190 KATIE SOLOMON       F   55 MCCLELLANVILLE   SC 1:03:13 15:48
  191 DANIELLE GIRARD     F   38 MT PLEASANT      SC 1:05:34 16:24
  192 RICK ROCKWELL       M   52 MT PLEASANT      SC 1:05:34 16:24
  193 ALEX HARDING        M   17 STATESVILLE      NC 1:05:34 16:24
  194 SUSAN SHANNON       F   43 CHARLESTON       SC 1:06:32 16:38
  195 DEB ROGERS          F   53 MT PLEASANT      SC 1:06:32 16:38
  196 JUDY HAVLIK         F   55 MARIETTA         GA 1:11:01 17:45
  197 AL TUCKER           M    ISLE OF PALMS      SC 1:11:12 17:48
  198 MARTY BETTELLI      M   59 ISLE OF PALMS    SC 1:11:12 17:48
  199 AVERY HOLCOMBE      F   15 ROME             GA 1:12:14 18:04
  200 ABBY HOLCOMBE       F   44 ROME             GA 1:12:16 18:04
  201 CHRISTY GLYMPH      F   54 FAIR PLAY        SC 1:12:24 18:06
  202 CATIE SHOWS         F   09 SUMMERVILLE      SC 1:13:19 18:20
  203 KENDALL SHOWS       M   45 SUMMERVILLE      SC 1:13:21 18:20
  204 MONICA SHOWS        F   47 SUMMERVILLE      SC 1:13:24 18:21
  205 ANNA KATE HELLER    M   09 ATLANTA          GA 1:13:29 18:22
  206 SADIE LANSDALE      F   13 BETHESDA         MD 1:13:34 18:24
  207 CYNTHIA BERGSTROM   F    IOP                SC 1:13:40 18:25
  208 ERIC BERGSTROM      M    IOP                SC 1:13:41 18:25
  209 BURT TREGER         M   58 MT PLEASANT      SC 1:16:00 19:00
  210 JO TREGER           F   62 MT PLEASANT      SC 1:16:01 19:00


                 2004 IOP BEACH RUN 4 MILES

                   ********** AWARDS LIST **************

               ********** FEMALE OVERALL RESULTS ***********
    1 MEREDITH NELSON     SULLIVANS IS    SC   27:13
    2 LYNNE TAKAC         MATTHEWS        NC   30:01
    3 NANCY BRIDE         MT PLEASANT     SC   31:56
                ********** MALE OVERALL RESULTS ***********
    1 HUNTER WILLIS       MT PLEASANT     SC   24:00
    2 DAVID QUICK         MT PLEASANT     SC   24:02
    3 HUEY INMAN          MT PLEASANT     SC   24:15
                        FEMALE AGE GROUP:  01 - 12
    1    48 CHLOE LANSDALE      BETHESDA           MD   32:43
    2    61 KELLY MAW           RALEIGH            NC   33:36
    3    67 HANNAH WOODRING     ANDERSON           SC   34:15
                         MALE AGE GROUP:  01 - 12
    1    34 ETHAN RUCKEL        MT PLEASANT        SC   31:18
    2    35 MATT DOOLEY         MT PLEASANT        SC   31:22
    3   120 BRANDON WOOD        MT PLEASANT        SC   39:16
                        FEMALE AGE GROUP:  13 - 17
    1   116 KATIE PERALTA       SOUTH BEND         IN   39:04
    2   136 KERRY KLIMECKI      MT P               SC   42:01
    3   199 AVERY HOLCOMBE      ROME               GA 1:12:14
                         MALE AGE GROUP:  13 - 17
    1     4 KEENAN MILLER       SUMMERVILLE        SC   24:20
    2     6 JOSEPH LAURENDI     SUMMERVILLE        SC   26:31
    3    56 MICHAEL TROY        CHARLOTTE          NC   33:20
                        FEMALE AGE GROUP:  18 - 24
    1    49 JENNIFER BRYSON     FORT PAYNE         AL   32:46
    2    59 MARANDA DREW        CAHRELSTON         SC   33:30
    3    88 ASHELY KAISER       SENECA             SC   36:42
                         MALE AGE GROUP:  18 - 24
    1    18 WILL KREBS          GREENSBORO         NC   29:02
    2    22 TURNER KREBS        GREENSBORO         NC   29:36
    3    28 JOHN KORMAN         GREER              SC   30:32
                        FEMALE AGE GROUP:  25 - 29
    1    77 ENLUSH NAGY         CAHRLESTON         SC   35:27
    2    96 MALEIA LAKE         CAHRELSTON         SC   37:03
    3   102 LACEY LANGFORD      SUMMERVILLE        SC   37:29
                         MALE AGE GROUP:  25 - 29
    1     8 DOUG LAKE           CAHRLESTON         SC   26:58
    2    30 DAN DOYLE           SUMMERVILLE        SC   30:49
    3    36 TIM WALDRON         MT PLEASANT        SC   31:23
                        FEMALE AGE GROUP:  30 - 34
    1   115 SUSAN SEGUI         MT PLEASANT        SC   38:58
    2   127 MARIE LOUISE RAMSDA SULLIVANS IS       SC   39:41
    3   135 ANNE-MARIE CAMPBELL SOMERVILLE         NJ   41:27
                         MALE AGE GROUP:  30 - 34
    1     5 DAVID ROGERS        CAHRLSTON          SC   26:11
    2    10 CRAIG LEACH         MT PLEASANT        SC   27:12
    3    20 JUSTIN WARD         MT PLEASANT        SC   29:14
                        FEMALE AGE GROUP:  35 - 39
    1    54 JEN WALDRON         ROSLINDALE         SC   33:10
    2    57 LAURA RADLEY        CHARLESTON         SC   33:21
    3    80 CARMEN DOOLEY       MT PLEASANT        SC   35:51
                         MALE AGE GROUP:  35 - 39
    1    14 MARK NELSON         DANIEL IS          SC   27:33
    2    19 FRANK THOMPSON      CHARLOTTE          NC   29:08
    3    27 WALT JABLOWSKI      MT PLEASANT        SC   30:22
                        FEMALE AGE GROUP:  40 - 44
    1    45 ANNE PARKER         SULLIVANS IS       SC   32:28
    2    55 KAYE SMITH          IOP                SC   33:15
    3    71 CINDY KEYS          MIAMISBURG         OH   34:45
                         MALE AGE GROUP:  40 - 44
    1     7 LAYTON GWINN        HOPKINS            SC   26:48
    2     9 CESAR GAMEZ         MT PLEASANT        SC   27:03
    3    15 LARRY TURISK        GOOSE CRK          SC   27:59
                        FEMALE AGE GROUP:  45 - 49
    1    58 LYNNE LEROY         GOOSE CRK          SC   33:29
    2    68 CAROL ANN WATSON    DERBY              UK   34:21
    3    73 LORI POPE           CAHRLESTON         SC   34:51
                         MALE AGE GROUP:  45 - 49
    1    24 ROBERT SHARRATT     DERBY              UK   29:47
    2    26 MICHAEL LAURENDI    SUMMERVILLE        SC   30:09
    3    31 MARK ROBERTS        ANDERSON           SC   31:00
                        FEMALE AGE GROUP:  50 - 54
    1   145 SHERRIL BEAN        CAHRLESTON         SC   44:09
    2   151 CHERYL MORRISETTE   MT PLEASANT        SC   47:38
    3   160 DEANNA RICHARD      CHARLESTON         SC   49:58
                         MALE AGE GROUP:  50 - 54
    1    12 RICK KING           ANDERSON           SC   27:16
    2    13 DAN CLAPPER         N CAHRELSTON       SC   27:27
    3    16 STEVE HART          N MYRTLE BCH       SC   28:09
                        FEMALE AGE GROUP:  55 - 59
    1    81 RUTH UHLMANN        MT PLEASANT        SC   35:55
    2   104 JOAN MULVIHILL      CHARLESTON         SC   37:34
    3   117 JUDY GILMAN         MCCLELLANVILLE     SC   39:08
                         MALE AGE GROUP:  55 - 59
    1    39 PAUL BROWN          GOOSE CRK          SC   31:35
    2    63 MICHAEL EDDY        ISLE OF PALMS      SC   33:54
    3    90 ART ZIMMERMAN       MT PLEASANT        SC   36:45
                        FEMALE AGE GROUP:  60 - 64
    1   210 JO TREGER           MT PLEASANT        SC 1:16:01
                         MALE AGE GROUP:  60 - 64
    1    78 HARRY PEEPLES       SUMMERVILLE        SC   35:31
    2    82 ROB LEHMAN          MT PLEASANT        SC   35:57
    3    98 JAY MILLER          HENDERSONVILLE     SC   37:05
                        FEMALE AGE GROUP:  65 - 94
    1   161 DONNA LEA BROWN     CAHRLESTON         SC   50:12
                         MALE AGE GROUP:  65 - 94
    1    50 WILLIAM BOULTER     CHARLESTON         SC   32:54
    2    65 CLYDE MIZZELL       CAHRLESTON         SC   34:07
    3   155 CHARLES HALLER      ASHEVILLE          NC   49:07